Не будьте байдужими! Ми разом зможемо зробити кращим життя людей!

Дата: 04.01.2021 16:13

Фото без описуУ Війтівецькій територіальній  громаді дбають про вразливі групи громадян! Завдяки співпраці з проєктом міжнародної-технічної допомоги Програма EGAP  Війтівецька сільська рада отримала обладнання, т.зв. «Мобільний кейс», який дозволяє надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів громади, які за об’єктивних причин не можуть прийти до Центру надання адміністративних послуг...

Хто може скористатись цією послугою ?

Жителі громади старші 80 років.

Люди з інвалідністю 1 групи.

Жителі, які за станом здоров’я не можуть пересуватись.

Як скористатись послугою?

Крок 1. Представник людини, яка потребує віддаленої послуги, має звернутись у Центр надання адміністративних послуг (с. Качанівка, вул. Миру, 14, тел. 29-0-03, 39-6-83, Е-mail: zdanovka_cnap@ukr.net). Це може бути родич, сусід чи соціальний працівник.

Крок 2. Працівник ЦНАПу надає консультацію, перевіряє чи може людина отримати послугу віддалено і формує заяву на отримання послуги.

Крок 3. Працівник ЦНАПу виїжджає за місцем проживання заявника та надає адміністративну послугу.

Можливість отримати адміністративні послуги на дому  працює у Війтівецькій територіальній громаді на постійній основі.

Якщо Ви знаєте жителів нашої громади, яким потрібно отримати адміністративну послугу, і вони підпадають під категорії, які можуть отримати цю послугу на дому, звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг.

Не будьте байдужими! Ми разом зможемо зробити кращим життя людей!

Графік роботи ЦНАПу:  Центр надання адміністративних послуг Війтівецької сільської ради

Вінницька область, Хмільницький район, с. Качанівка,

вулиця Миру, 14

Режим роботи: понеділок – середа з 09:00 до 16:00,

четверг з 09:00-20:00, п’ятниця з 09:00 до 16:00

без перерви на обід

субота, неділя – вихідні.

Тел. 29-0-03, 39-6-83

Е-mail: zdanovka_cnap@ukr.net

Програма EGAP  впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Швейцарії.