Дата: 04.01.2021 16:29

Фото без опису Шановні мешканці Війтівецької  територіальної громади ! З метою належного упорядкування питань організації збору та вивезення відходів КП «Війтівецький господар» нагадує, що графік вивезення сміття від населення на території Війтівецької сільської територіальної громади у 2021 році поки що не змінився. Роботи проводяться у перший та третій тиждень місяця. Відповідно - у понеділок обслуговуються мешканці с. Семки,  у вівторок - с. Качанівка, у середу - с. Війтівець, четвер - с. Війтівець та  с. Ольгино, пятницю - с. Дібрівки. Прохання до громадян укласти договір на вивезення відходів із КП "Війтівецький господар" та забезпечити дотримання правил благоустрою. За  наявності та бажання, пропонуємо надавати сільській раді пропозиції та зауваження щодо організації збору відходів, критикуючи пропонувати свої варіанти вирішення проблемних питань. Тільки разом ми зробимо Війтівецьку територіальну громаду чистішою для себе і своїх дітей !