До уваги мешканців Війтівецької сільської територіальної громади

Дата: 05.01.2021 16:22

Фото без опису Виконавчий комітет Війтівецької сільської ради повідомляє, що   з  1 січня 2021 року управління соціального захисту населення Хмільницької райдержадміністрації втратило повноваження приймати документи від мешканців громади для надання адміністративних послуг соціального характеру...

Чинним законодавством передбачено впровадження з 1 січня 2021 року моделі прийому документів для призначення понад 53 видів соціальних допомог, житлових субсидій та пільг тощо в районах виключно через посадових осіб місцевих громад.

З 1 січня 2021 року питання прийому документів на призначення державної соціальної підтримки покладено на рівень місцевих громад (на структурні підрозділи місцевих громад - так звані «фронт»-офіси), які в цифровому форматі засобами Програмного комплексу «Соціальна громада» передають документи до органів соціального захисту населення райдержадміністрації (так званих «бек»-офісів) для прийняття рішень щодо призначення соціальної підтримки.

Доводимо до відома мешканців громади, що прийом заяв з документами для призначення житлових субсидій, соціальних допомог , пільг та отримання інших видів адміністративних послуг соціального характеру здійснюється адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Війтівецької сільської ради з дотриманням карантинних обмежень за адресою: с.Качанівка, вул. Миру,14, а також на віддалених робочих місцях ЦНАП старостами сіл:

- Стеценко Лариса Василівна ( с.Качанівка, с.Семки, с.Торчин, с.Сулківка, с. Нова Сулківка), моб. тел. +38(067) 3475558;

- Стаднік Ярослав Олександрович( с.Терешпіль, с.Держанівка,с.Софіївка ,с.Українське ), моб. тел. +38(096) 6961991;

-  Остапчук Наталія Сергіївна ( с.Мар»янівка , с.Лисогірка, с.Володимирівка ) моб. тел. +38(067) 7307566.

Інформуємо, що громадяни можуть подавати документи також через офіційний сайт Міністерства соціальної політики України  https://subsidii.mlsp.gov.ua/ та портал « Дія » https://diia.gov.ua/.

Отримати більш детальну інформацію з питань оформлення документів для надання соціальної підтримки можна за телефонами :

- +38(096) 6983965  - начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я Війтівецької сільської ради Яворський Мечислав Мечиславович;

- +38(067) 3949948 -  адміністратор Центру надання адміністративних послуг Війтівецької сільської ради  Лотоцький Олександр Анатолійович;

- 04338 2-21-86 - управління соціального захисту населення Хмільницької райдержадміністрації.