Як не замерзнути взимку

Дата: 01.02.2021 16:45
Кількість переглядів: 254

    Фото без опису Холодні зимові дні – це не тільки красиві білі вулиці й  веселі розваги, а ще й небезпека для вашого здоров’я. Щоб зима залишила у вас тільки приємні спогади та емоції, необхідно дотримуватися простих правил...

 

Щоб не замерзнути взимку:  і одяг, і взуття не повинні щільно прилягати до тіла. Це заважає кровопостачанню й прискорює замерзання. В одязі ви повинні відчувати себе вільно. Між шарами одягу  повинна залишатися невелика відстань - повітряний прошарок.

Це ж стосується і взуття.Чим тісніше ногам у взутті, тим вразливіші пальці для холоду. При холодній погоді треба обов’язково вдягати рукавиці. Також важливий шарф, яким, при потребі, можна прикрити обличчя.

Якби тепло і правильно ви не одягнулися, але якщо на морозі ви будете стояти без руху, досить швидко замерзнете . Одяг покликаний зберігати тепло нашого тіла. А щоб тепла вироблялося достатньо, необхідно рухатися. Не обов'язково бігати. Енергійної ходьби цілком достатньо, щоб відчувати себе комфортно. Працюйте руками,  рухайте пальцями ніг.

Захищайте відкриті ділянки шкіри.

Не виходьте на мороз голодними. Обов'язково добре попоїжте, краще щось висококалорійне. Замерзли – також з'їжте що-небудь.

Заходьте кожні півгодини-годину у тепле приміщення, якщо ви проводите цілий день на вулиці.

По можливості візьміть із собою термос із гарячою кавою, чаєм чи супом.

Категорично заборонено вживати спиртне, тому що алкоголь розширює судини на поверхні тіла, а це призводить до швидших втрат тепла. Крім того, алкоголь просто послаблює ваш власний контроль за ситуацією, що заважатиме вберегтися від ушкоджень у складних умовах. Нікотин також не найкращий помічник у боротьбі з холодом через свій згубний вплив на стінки судин.

 

Пам'ятайте! Якщо у вас з'явилися симптоми переохолодження – воскові плями та оніміння шкіри, негайно перейдіть у тепле приміщення на кілька годин та зігрійтеся.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь