Обірванні дроти - це небезпека !

Дата: 12.03.2021 16:45

Фото без описуУ зв’язку з вітряною погодою, Центр безпеки громадян Війтівецької СТГ спільно із обласним навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  нагадують правила поведінки поблизу ліній електропередач. Шановні громадяни ! При виявленні обірваного електричного дроту:..

• не наближайтеся до обірваного електричного дроту ближче ніж на 8-10 метрів – це небезпечно! Якщо дріт не покритий ізоляцією, то він становить загрозу для життя людини. Доторкнувшись до нього, можна отримати ураження внутрішніх органів;
  • відкинути дріт можна лише за допомогою сухої деревини чи гуми;
  • якщо ви побачили обірваний електричний дріт, не торкайтеся його та не намагайтеся прибрати. Негайно повідомте дорослим про місцезнаходження обриву.
  • небезпечно знаходитись  поблизу  електричних щитків і  ліній електропередач. Не можна торкатися дротів під напругою: необачний рух може призвести до ураження електрострумом.