Педагогічні працівники закладів освіти Війтівецької сільської ради пройшли атестацію

Дата: 05.04.2021 16:27

Фото без опису2 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії відділу  освіти та соціально-гуманітарної роботи Війтівецької сільської ради в ході якого проведено  чергову атестацію педагогічних працівників,  зокрема:  присвоєно  кваліфікаційні категорії   «спеціаліст вищої категорії»- 1 ;атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії» -6; атестовано на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» - 7; на відповідність займаній посаді -5...

Атестаційною комісією  оцінювалась діяльність педагогічних працівників з огляду на якість їхньої теоретичної, методичної та професійної компетентності, рівень навчальних досягнень учнів, вихованців  використання педагогами інноваційних технологій навчання і виховання, підготовку переможців і призерів районних та обласних олімпіад, участь у роботі методичних об'єднань, роботу вчителя як класного керівника. Всіма педагогами, які атестувалися, проведені  відкриті  уроки, різноманітні виховні заходи.  Вчителі, які претендували на присвоєння вищої кваліфікаційної категорії, підготували власні професійні портфоліо.

Результати вивчення документів, які були створені в ході атестації, дали змогу зробити висновок, що більша частина педагогів, які атестувалися, досягли високих результатів у навчанні і вихованні дітей, використовували ефективні форми, методи, новітні технології проведення уроків, занять, виховних заходів, збагатили власними надбаннями передовий педагогічний досвід освітян Війтівецької сільської територіальної громади .