День довкілля у Терешполі

Дата: 19.04.2021 09:50

Фото без опису У суботу, 17 квітня в селі Терешпіль Війтівецької територіальної громади було проведено заходи із благоустрою громадських територій. Досить активно та масово мешканці  долучилися до ініціативи старости Ярослава Стадніка прибрати село.  Спільними зусиллями було вопрядковано клумби, стадіон, пам"ятники, лісосмугу та узбіччя доріг. Допомогу із вивозом сміття надало комунальне підприємство "Війтівецький господар", також підприємець, депутат сільської ради Казимір  Здітовецький та місцевий житель Володимир Баламут власним трактором.  Тож, День довкілля у Терешполі пройшов на славу і став яскравим прикладом того, як громада за підтримки влади може самостійно наводити лад у своєму власному домі.