У Вінницькій області проведуть великі навчання поліцейських

Дата: 20.04.2021 09:10

З 19 по 23 квітня на території області проходитимуть командно-штабні навчання поліції. Працівники підрозділів Головного управління Національної поліції у Вінницькій області відпрацьовуватимуть дії в умовах ускладнення оперативної обстановки, затримання озброєних злочинців. Навчання проходитимуть на території м. Вінниці та області. Мета учбових тренувань – підвищення рівня готовності поліцейських до виникнення надзвичайних ситуацій, швидкості реагування та злагодженості дій усіх поліцейських підрозділів. До навчань залучені представники Нацгвардії. Під час відпрацювання поліцейських завдань можливе тимчасове перекриття автошляхів та вулиць, обмеження доступу до певних територій та об’єктів. Прохання  до громадян з розумінням поставитися до можливих незручностей та не панікувати, якщо на вулицях ви побачите скупчення поліції.