Нові цифрові можливості для громади

Дата: 22.04.2021 17:27

Фото без описуНещодавно мешканці Війтівецької територіальної громади та усі, у кого виникатиме потреба звернутися за наданням адміністративної послуги до Війтівецької сільської ради отримали реальну можливість  сплатити за її надання ОN - LINE, також і у приміщенні ЦНАП, скориставшись обладнаним робочим місцем для відвідувачів. Зайшовши на сайт сільської ради у розділ "ЦНАП/Адміністративні послуги" у підрозділ "ОN - LINE оплата за надання адміністративних послуг у ЦНАП Війтівецької сільської ради" та натиснувши на  посилання https://www.portmone.com.ua/r3/uk/cnap-viitivtsi і маючи банківську картку заявник  перейде до відповідної форми електронної оплати. Звертаємо увагу на - реквізити рахунків та суми платежів.  Факт оплати за надану адміністративну послуги має бути підтверджено письмовою квитанцією. За більш детальною інформацією та допомогою прохання звертатися до адміністраторів ЦНАП за телефоном: (04338) 29-0-03, 39-6-83, Е-mail: zdanovka_cnap@ukr.net . Ефективно витрачайте свій  час - сплачуйте за наданні послуги ОN - LINE. Такі нові цифрові можливості громада отримала завдяки співпраці сільської ради та партнерів ТОВ «Хмільницьке» з Проєктом міжнародної-технічної допомоги Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP).