Благоустрій громади триває

Дата: 26.04.2021 12:50

Фото без описуНапружена робота із благоустрою території Війтівецької громади у розпалі. В громаді накопочилось чимало проблемних питань, які потрібно вирішувати тільки спільними зусиллями влади і мешканців. Днями у селах Лісогірка, Мар"янівка та Володимирівка, за ініціативою та безпосередньої участі старости сіл Остапчук Наталії Сергіївни, а також активної підтримки небайдужих місцевих мешканців, вчителів, медиків проведено значний обсяг робіт із благоустрою. Зокрема, прибрано стадіон в с. Мар"янівка, розчищено від заростей вул. Першотравневу в с. Лісогірка, відремонтовано огорожу у парку с. Мар"янівка, прибрано узбіччя доріг між селами Лісогірка та Мар"янівка, проведено багоустрій кладовища в с. Володимирівка, і це далеко не весь перелік. Головне - люди розуміють, що наводити лад у своєму домі вони мають власними силами.