Увага ! Фальсифікат

Дата: 05.05.2021 10:27

Фото без описуХмільницьке управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує щодо  виявлення перевищення максимального рівня доксицикліну (133 Ag/kg - ppb) у замороженій курці, що експортувалась з Бельгії (виробник: Artislach nv, Buggenhout; оптовик: Kipco-Damaco N.V., Oostrozebeke) до Польщі (одержувач: Biuro Handlowe HAND-FOOD Krzysztof Szewczuk, Chelm), після чого зазначену продукцію перероблено на м'ясо механічного обвалювання (Zaklad Przetworstwa Rolno-Spozywczego Ubojnia Drobiu Andrzej Merchel, Mlawa) та надіслано до України (отримувач: TOB «М’ясний торговий дім», вул. Академіка Каблукова, 21, 1-2, м. Київ, 03065). Шановні мешканці Війтівецької територіальної громади, будьте уважні та бережіть своє здоров"я !