Щодо дотаційних виплат власникам пасік на утримання бджолосімей

Дата: 01.06.2021 14:38

Фото без описуВійтівецька  сільська рада повідомляє, що видатками Державного бюджету України на 2021 рік передбаченні дотаційні  виплати власникам пасік на утримання бджолосімей.  При цьому передбачається ряд законодавчих вимог щодо реєстрації пасік та отримання ветеринарних паспортів, визначених Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №338 від 19.02.2021 року.  Додаткова інформація надається у відділі  комунальної власності, житлово-комунального господарства та архітектури  Війтівецької сільської ради за адресою: вул.Зої Космодемянської №8,  с.Війтівці Хмільницького району. (Про деякі питання у сфері бджільництва)