Школа у Качанівці отримала ноутбуки від Програми EGAP

Дата: 03.06.2021 16:51

Фото без описуПрограмою EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge" та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва навесні 2021 року було проведено конкурс "Дієва школа". За результатами конкурсу, у якому взяла участь і перемогла школа села Качанівка Програма  EGAP надала пять ноутбуків, що допоможе запровадити у навчальному закладі електронні щоденники та журнали. Як результат,  школа матиме можливість використовувати зручні цифрові інструменти. 3 червня відбулася урочиста передача вказаного компютерного обладнання, на якій Програму EGAP представляв регіональний представник програми Євген Іщук. Слова щирої вдячності лунали з уст директора школи Клавдії Загородньої, яка також висловила надію на подальшу плідну співпрацю. Варто зауважити, що участь у вказаному конкурсі стала можливою завдяки спільній роботі сільської ради та партнера - ТОВ "Хмільницьке" над реалізацією, спільно з Програмою EGAP, проекту у сфері е - урядування та е- демократії у Війтівецькій територіальній громаді.