У Війтівецькій громаді урочисто відкрито поліцейську станцію

Дата: 18.06.2021 12:52

Фото без опису18 червня у Війтівецькій територіальній громаді відбулося відкриття першої у Хмільницькому районі поліцейської станції. Станцію відкрито на виконання  державної програми "Дільничий офіцер громади" та  меморандуму про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області та Війтівецькою територіальною громадою. Тож, від нині Війтівецька громада матиме власного дільничного офіцера, який працюватиме у громаді відповідно до вказаної державної програми та забезпечуватиме виконання всього спектру службових повноважень сектору превенції Національної поліції. "Безпека громади є пріоритетом в роботі сільської ради і сьогоднішня подія надзвичайно важлива. Ми крок за кроком створюємо систему безпеки, розпочинали із створення однойменного Центру, сьогодні маємо власного "шерифа". Роботу у цьому папрямку сільська рада неприпинятиме" - зазначила Війтівецький сільський голова Станіслава Ядвіжина. Начальник Хмільницького районного відділу поліції, капітан поліції Валерій Романюк привітав громаду із цією важливою подією, подякував сільському голові та сільській раді за розуміння та виказав надію на подальшу плідну співпрацю. З нагоди відзначення Дня дільничого офіцера поліції кращим дільничим було вручено подяки сільської ради та районного відділу поліції.