На засіданні виконкому сільської ради

Дата: 30.07.2021 16:29

Фото без опису30 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Війтівецької сільської ради. На засіданні, з поміж іншого, було розглянуто питання про проведення на території Війтівецької територіальної громади заходів до 30 річчя Незалежності України. Із відповідними інформаціями виступили начальник відділу освіти та соціально - гуманітарної роботи сільської ради Андрій Бялківський, директор Центру культури та дозвілля Світлана Паращенко, начальник відділу комунальної власності, житлово - комунального господарства та архітектури Микола Чикотун. Також виконавчим комітетом було розглянуто проекти рішень, які планується винести на розгляд чергової сесії сільської ради та прийнято рішення за окремими зверненнями громадян.