Звіт про проведення громадського обговорення перейменування вулиць

Дата: 03.08.2021 11:54

З В І Т про громадське обговорення перейменування вулиць населених пунктів Війтівецької сільської ради

03.08.2021 року                                                                             с.Війтівці

Війтівецька сільська рада, як організатор громадського обговорення перейменування вулиць населених пунктів Війтівецької сільської ради повідомляє наступне: на виконання розпорядження сільського голови Станіслави Ядвіжиної від 27.05.2021 року за №39/02-04 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць в с.Терешпіль та с.Лисогірка» робочою групою в складі Чикотукна М.О. – начальника відділу КВ, ЖКГ та архітектури сільської риди; Стадніка Я.О. – старости сіл Терешпіль, Українське, Держанівка, Софіївка було  проведено громадське обговорення з перейменування вул.В.Терешкової в с.Терешпіль та вул..Щорса в с.Лісогірка та на виконання розпорядження сільського голови Станіслави Ядвіжиної від 01.06.2021 року за №41/02-04 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць в с.Софіївка та с.Семки»,  робочою групою в складі Чикотуна М.О. – начальника відділу КВ, ЖКГ та архітектури сільської риди; Стадніка Я.О. – старости сіл Терешпіль, Українське, Держанівка, Софіївка було проведене  громадське обговорення з перейменування вул.Щорса в с.Софіївка та вул..Жукова в с.Семки.

Беручи до уваги протоколи проведення громадських слухань з перейменування вулиць Війтівецька сільська рада повідомляє наступне:

за поданими пропозиціями пропонується перейменувати:

- вулицю Терешкової в с.Терешпіль на вулицю Оболонську;

- вулицю Щорса в с.Софіївка на вулицю Т.Шевченка;

- вулицю  Жукова в с.Семки на  вулицю Ярова;

- вулицю Щорса в с.Лісогірка на вулицю Лісна.

Робочим групам подати на затвердження сільській раді запропоновані пропозиції з перейменування вулиць населених пунктів.

Секретар сільської ради                                                 Наталія Нечипорук