Війтівецька територіальна громада отримала власну місцеву символіку

Дата: 20.08.2021 16:03

Фото без опису20 серпня 2021 року Війтівецька територіальна громада отримала власну символіку – герб та прапор. Відповідне рішення прийняла сільська рада. Із цієї нагоди з вітальним словом до депутатів звернулась сільський голова Станіслава Ядвіжина. Станіслава Зігмундівна зокрема зазначила, що: «У переддень 30 – ї річниці Незалежності України  у громаді відбулася непересічна подія, затверджено символіку, яка покликана допомогти сформувати  власне  обличчя громади, створити успішний територіальний бренд, стати  впізнаваною на теренах Вінниччини та  держави з поміж інших територіальних утворень. Прапор, який сьогодні замайорів над громадою понесуть у майбутнє наші діти, саме їм міцно тримати його в руках та розбудовувати громаду майбутнього». Після прийняття сільською радою відповідного рішення герб та прапор громади було урочисто внесено до сесійної зали. З нагоди 30 – ї річниці Незалежності України щирі слова вітань мешканцям громади прозвучали також із уст радника голови Хмільницької районної ради Зої Бонсевич. Зоя Григорівна вручила пам»ятні медалі Хмільницького району сільському голові Станіславі Ядвіжиній та депутату Вінницької обласної ради декількох скликань, раднику генерального директора ТОВ «Хмільницьке» Євгену Звєркову.  Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації були врученні директору Качанівської середньої школи Клавдії Загородній та заступнику генерального директора ТОВ «Хмільницьке» Петру Сидоренку. З нагоди свята виконавчий комітет сільської ради також відзначив подяками окремих мешканців громади, працівників підприємств, установ та організацій  за професіоналізм та значний внесок у її розбудову. На завершення, під звуки урочистого маршу депутат сільської ради Анатолій Войцещук підняв прапор громади над приміщенням Війтівецької сільської ради поряд із Державним прапором України.