Місячник цивільного захисту

Дата: 13.09.2021 11:23

Війтівецька сільська рада повідомляє, що з 17 вересня по 17 жовтня 2021 року проводиться МІСЯЧНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ. Головна мета - роз'яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів. До участі в організації і проведенні місячника активно залучаються фахівці галузі цивільного захисту, начальник КУ «Війтівецька місцева пожежна частина» та її особовий склад, представники районних спеціалізованих служб цивільного захисту, галузі освіти, підприємств, установ і організацій, засобів масової інформації.

В ході місячника проводяться такі заходи :

огляд-конкурси серед підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності на кращу навчально-матеріальну базу з цивільного захисту, за їх підсумками обласний огляд-конкурс;

виступи фахівців та працівників системи цивільного захисту у ЗМІ;

в навчальних закладах:

• дні відкритих дверей із демонстрацією пізнавального матеріалу з питань пропаганди здорового, активного способу життя;
  • дитячі конкурси з оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті;
  • виставки дитячих робіт з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності, конкурси на кращу листівку з відповідної тематики;
  • відпрацювання проведення евакуації учнів, вчителів (викладачів) та обслуговуючого персоналу, уточнення і поновлення планів евакуації та приведення в належний стан найпростіших укриттів.

Ш А Н О В Н І Ж И Т Е Л І ВІЙТІВЕЦЬКОЇ громади !

Дотримуйтесь заходів безпеки на виробництві та в побуті.

Будьте обережними: на воді; під час стихійного лиха; при виявленні вибухонебезпечних предметів; збиранні і вживанні грибів; при поведінці з вогнем в екосистемах та побуті; при виявленні невідомих чи підозрілих предметів.

Навчайтесь умінню застосовувати засоби індивідуального захисту та діяти під час надзвичайних ситуацій і подій, швидко та якісно використовувати знання щодо надання само- та взаємодопомоги.

Для отримання фахової допомоги звертайтесь в Центр безпеки громадян Війтівецької СТГ.

Адреса: с.Війтівці , вул,3.Космодемянської, 3 тел. 3-95-31