Побачив? Прибери!

Дата: 24.09.2021 16:26

Фото без описуЗ метою формування культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля Всеукраїнський молодіжний рух “Let”s do it Ukraine” спільно з відповідним міжнародним рухом щорічно проводять міжнародну екологічну акцію – Всесвітній день прибирання «Word Cleanup Day». Вже вкотре до цієї акції долучаються і мешканці Війтівецької громади.  Незважаючи на погодні умови 23 вересня працівники сільської ради, відділів і служб, а також  небайдужі мешканці села Війтівці дружньо працювали на території відпочинкової зони у місцевому парку. За короткий час було прибрано до 1 га території. Прибрано та вивантажено на причіп біля 1 м.куб. сміття та біля 6 м.куб. порослі та бур’янів. Викошувати  бур’яни та поросль активно, як власноруч так і технічними засобами допомагали працівники КП «Війтівецький господар». Все зібране під час акції було вивезене на сміттєзвалище.