У Війтівецькій територіальній громаді буде проходити соціологічне опитування

Дата: 29.09.2021 11:23

Фото без описуШановні мешканці територіальної громади!Починаючи з 29 вересня і до 12 жовтня 2021 року в нашій територіальній громаді буде проходити соціологічне опитування, з метою вивчення територіальних особливостей послуг соціальної сфери для населення громад. Наша громада має досвід, який є вкрай важливим для дослідження. Результати дослідження сприятимуть напрацюванню механізмів удосконалення забезпеченості територіальних громад фінансовими ресурсами, необхідними для їх розвитку та повноцінного виконання соціальних зобов'язань.

Опитування проводитимуть інтерв’юери Українського центру соціальних реформ, які будуть ходити по Вашим домогосподарствам та опитуватимуть мешканців віком від 15 до 70 років. Просимо Вашої підтримки та допомоги в наданні необхідної інформації.

Просимо Вас відповісти на запитання анкети дослідників, які будуть до Вас заходити та ставити питання.

Дякуємо Вам за Вашу небайдужість у розвитку нашої громади! Сподіваємося на Вашу співпрацю та підтримку!

З повагою,

сільський голова                       Станіслава Ядвіжина