Привітання із Днем працівників освіти

Дата: 01.10.2021 15:31

Дорогі освітяни  Війтівецької громади! Відзначення Дня вчителя вже давно  стало традицією та вдалим знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.   Висловлюю вам велику вдячність за вашу нелегку, але таку важливу і благородну працю, за ваш професіоналізм, нескінченне терпіння в досягненні мети, за ваші старання та зусилля зробити наш чудовий світ ще прекраснішим. Глибоко переконана у тому, що ваш професіоналізм та відданість обраній справі стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашої громади. Низький уклін і тим, хто віддав системі освіти кращі роки свого життя і знаходиться на заслуженому відпочинку.

Від щирого серця бажаю усім вам міцного здоров’я, величезного терпіння, радості та внутрішньої гармонії, поваги та щирої вдячності від учнів та батьків. Щоб зерно знань, яке ви сієте проростало і давало могутній урожай.

Сільський голова                                               Станіслава Ядвіжина