Війтівецька громада розробляє Концепцію просторового розвитку території

Дата: 03.12.2021 15:40

Фото без описуВ рамках  обласного гранту Війтівецька територіальна громада виграла відбір на розробку Концепції просторового розвитку території. Тож, 3 грудня представники проектної групи U7 URBAN STUDIO, молоді фахівці у сферах архітектури та дизайну, які допомагають сільській раді розробляти вказану Концепцію провели у Центрі активності громадян партисипативну зустріч з сільським головою, працівниками сільської ради та жителями громади. На зустрічі було обговорено ряд практичних питань, які мають допомогти у розробці Концепції просторового розвитку території Війтівецької громади, робота над формуванням якої триватиме впродовж 2022 року. Варто зауважити, що до інформативного висвітлення цієї роботи долучена  молода журналістська команда проєкту UKRAINER, яка творчо висвітлює різноманітні громадські ініціативи та активності, прагне показати світові та самим українцям якою  насправді є наша Україна.