7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні

Дата: 06.12.2021 10:21

Фото без описуШановні колеги, жителі Війтівецької територіальної громади, депутати сільської ради, працівники та  ветерани органів місцевого самоврядування! Щиро вітаю вас з державним святом – Днем місцевого самоврядування. Це свято  стосується кожного жителя Війтівецької громади,  адже разом ми вирішуємо питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові нашої  територіальної громади, забезпечення її життєдіяльності. Хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо нашу громаду кращою. Бажаю усім, хто працює на благо Війтівецької громади, кожній родині, міцного здоров`я, достатку і благополуччя,творчих задумів та їх здійснення, впевненості і віри в майбутнє. Зі святом! З повагою, Війтівецький сільський голова Станіслава Ядвіжина.