Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти с.Качанівка Війтівецької сільської ради Хмільниціького району Вінницької області"

Дата: 20.12.2021 15:36

Берізкою назвали свій садок,

Тут любим і плекаємо діток,

Хай стануть вони справжніми Людьми,

І будемо за них гордитись ми!

Будівництво приміщення було розпочато у 1977 році  бурякорадгоспом  імені Жданова – директор Марчук Михайло Іванович, а перших вихованців дитячий садочок зустрів 7 листопада 1979 року.

Дитячий садок має типову споруду розрахована на 45 місць.

Першою завідуючою була Парсяк Валентина Олександрівна , яка очолювала д/с та поповнювала матеріальну базу до1993року.

З 1993року завідуючою була Дворніцька М.І., яку змінила Гавлюк Надія Семенівна у 1997 році вона обіймала посаду завідуючої  до квітня 2000 року.

У квітні 2000 року колектив дитячого садка очолила Павельчук Лариса Іванівна.

До того часу здійснювало фінансування дитячого садка СВАТ “ Жданівське  “ , а в 2001році рішенням 17 сесії 3 скликання згідно Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні  “ об’єкт передано в комунальну власність Качанівської сільської ради.

Протягом багатьох років колектив садочка створює затишний острівець добра і любові для малят. За роки плідної педагогічної діяльності в нашому закладі створено свій стиль, традиції та особливості організації навчально-виховного процесу.

У 2016 році Качанівська сільська рада реорганізована шляхом приєднання до Жданівської сільської ради , а заклад набув назви Качанівський дошкільний навчальний заклад комунальної власності Жданівської сільської ради.

Рішенням 52 сесії 7-го скликання 2020 року було перейменовано комунальні заклади і установи та затверджені їх Статути в новій редакції. Дошкільний навчальній заклад набув назви — Комунальний заклад ” Заклад дошкільної освіти с.Качанівка  Війтівецької сільської ради  Хмільницького району  Вінницької області ”. Скорочена назва — КЗ “ ЗДО с. Качанівка ”.

Дошкільний навчальний заклад працює відповідно до Статуту, затверджений рішенням № 922 від 14.07.2020 року.

У закладі дошкільної освіти (ясла-сад) функціонують три групи з 10,5-ти годинним  денним режимом перебування дітей, групи комплектуються за віковими категоріями: ясельного віку, молодшого віку, середнього і старшого віку.

Наповнюваність груп дітьми становить:

• для дітей віком від одного до трьох років - до 15 осіб;
  • для дітей віком від трьох до шести (семи) років - до 20 осіб;
  • 2 групи з інклюзивною формою навчання.

Достатньо заглянути в затишні групи, поспілкуватися з дітьми і одразу стає зрозуміло, що тут працюють творчі люди , для яких любов до дітей є сенсом життя.