Війтівецька громада отримала ноутбуки в рамках національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю»

Дата: 22.12.2021 16:33

Фото без описуУ рамках заходів, спрямованих на протидію COVID-19 та боротьбу з його наслідками під час навчального процесу у закладах середньої освіти, в Україні запроваджено проєкт «Ноутбук кожному вчителю». 22 грудня у приміщенні Вінницької облдержадміністрації представники територіальних громад області отримали першу партію ноутбуків, придбаних за кошти цільової субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Серед перших отримувачів відповідних сертифікатів та комп’ютерної техніки були і представники  Війтівецької територіальної громади. Варто зауважити, що з місцевого бюджету на закупівлю 13 ноутбуків для вчителів шкіл громади сільською радою було виділено кошти співфінансування в сумі більше  26 тисяч гривень.