На сесії Війтівецької сільської ради

Дата: 23.12.2021 12:03

Фото без опису23 грудня  відбулася 24 чергова сесія Війтівецької сільської ради 8 скликання. В ході пленарного засідання депутатами було затверджено  Програму соціально – економічного розвитку та Бюджет громади на 2022 рік та комплексну Програму благоустрою населених пунктів. За поданням сільського голови та результатами проведеного громадського обговорення з дотриманням вимог чинного законодавства сільською радою було затверджено  старосту Дібрівського  старостинського  округу, нею стала мешканка громади Сидоренко Оксана Геннадіївна. Також створено кадровий резерв Війтівецької сільської ради та затверджено порядок його формування, прийнято ряд рішень із земельних питань за зверненнями громадян та суб’єктів господарювання. Сільською радою було також прийнято рішення про  участь у конкурсі Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» у 2022 році, яке покликано за допомогою залучення коштів обласного бюджету вирішити деякі нагальні питання соціально – економічного розвитку громади.