Старости громади навчались веденню статистичного обліку

Дата: 12.01.2022 10:59

Фото без опису12 січня старости старостинських округів Війтівецької територіальної громади взяли участь у обласній інструктивній нараді з питань надання статистичної звітності та дотримання основних вимог щодо заповнення і контролю даних державного  статистичного спостереження, яке відслідковує об’єкти погосподарського обліку. Нарада проводилась Головним управлінням статистики у Вінницькій області з метою попередження надання недостовірної інформації із територіальних громад та практичного навчання відповідальних осіб із ведення статистичного обліку. Це перше у новому році практичне навчання посадових осіб сільської ради, яке проводилось із використанням технічних  можливостей Центру активності громадян.