У закладах освіти Війтівецької громади почали діяти нові норми харчування учнів та оновлено харчоблоки у школах Війтівці та Качанівка

Дата: 25.01.2022 17:15

Фото без описуНаразі в державі відбувається реформа шкільного харчування, ініційована першою леді України Оленою Зеленською. З 1 січня 2022 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України про затвердження норм та порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, в усіх закладах освіти  Війтівецької  територіальної громади  діти харчуються  за новими стандартами. Зокрема, в блюдах збільшено кількість  свіжих сезонних  овочів та фруктів, але обмежено кількість солі, цукру, рослинних  та  тваринних жирів. Меню кожного закладу освіти  погоджено  Хмільницьким   районним  управлінням Держпродспоживслужби. Зміни у харчуванні  дітей - це не лише оновлене меню, а й модернізація застарілих харчоблоків. Тому, у нашій громаді за ініціативи сільського голови  Станіслави Ядвіжиної та сприяння сільської ради в минулому році було відремонтовано   шкільні харчоблоки, встановлено системи фільтрації води  та оновлено обладнання у школах сіл Війтівці та Качанівка. Тож на сьогодні у Війтівецькій територіальній громаді проводиться системна робота із організації безпечного харчування в закладах освіти у відповідності до сучасних вимог.