Війтівецька територіальна громада доєдналася до національної гуманітарної мережі «СпівДія»

Дата: 15.03.2022 10:23

Фото без описуНещодавно в Україні створено національну мережу «СпівДія», яка покликана об’єднати  волонтерські та державні ініціативи  для гуманітарної допомоги в час війни. «СпівДія» координується за підтримки гуманітарного штабу з координації гуманітарної допомоги Офісу Президента України, Міністерства молоді та спорту, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства охорони здоров'я. Учасники мережі діють через громадські простори на базі молодіжних центрів, активних волонтерських та громадських організацій України для підтримки потребуючих українців, які постраждали від війни. Тож, Центр активності громадян нашої громади уже став офіційно зареєстрованим «СпівДія»ХАБом, у якому надаватиметься гуманітарна допомога, проводитимуться заходи підтримки переселених осіб, розподілення та пошук необхідних товарів та послуг серед потребуючих, надаватимуться соціальні послуги та діятиме простір дружній до дітей. До роботи ХАБу долучено місцеві соціальні служби та волонтерів. Активну участь у роботі гуманітарного простору беруть партнери ТОВ «Хмільницьке». Тримаймося ! За нами Перемога!