До уваги внутрішньо переміщених осіб !

Дата: 23.03.2022 11:29

Фото без описуВиконавчий комітет Війтівецької сільської ради повідомляє, що з метою налагодження ефективної роботи з обліку та розміщення у громаді осіб, що  перемістилися  з інших адміністративно-територіальних одиниць України  під час дії воєнного стану у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, надання гуманітарної та іншої допомоги, отримання консультацій щодо призначення житлової субсидії, державних допомог,пільг та пенсій, видачі довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб у громаді проводиться реєстрація переміщених осіб...

Для проведення реєстрації особам, що перемістилися  з інших адміністративно-територіальних одиниць України  до Війтівецької сільської територіальної громади під час дії воєнного стану необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг Війтівецької сільської ради за адресою с.Качанівка, вул.Миру 14, а також до старост відповідних старостинських округів:

• Качанівський старостинський округ (села Качанівка, с.Семки, с.Торчин, с.Сулківка, с. Нова Сулківка) - староста Стеценко Лариса Василівна,моб.тел. 0673475558 ;
  • Терешпільський старостинський округ (села Терешпіль, с.Держанівка, с.Софіївка , с.Українське) - староста  Стаднік Ярослав Олександрович , моб.тел. 0966961991;
  • Мар’янівський старостинський округ (села Марянівка , с.Лисогірка, с.Володимирівка) - староста  Остапчук Наталія Сергіївна , моб.тел. 0677307566;
  • Дібрівський старостинський округ (село Дібрівка) – староста Сидоренко Оксана Геннадіївна, моб.тел. 0688327817.

При собі необхідно мати документи, що посвідчують особу (паспорт громадянина України, посвідчення водія, свідоцтво про народження дитини, військовий квиток (за наявності).

Для отримання консультацій щодо призначення житлової субсидії, державних допомог чи пільг можна звернутись до відділу соціального захисту та охорони здоров'я Війтівецької сільської ради, за адресою с.Качанівка, вул. Миру,16, начальник відділу Яворський Мечислав Мечиславович, моб.тел. 0966983965.