На засіданні виконкому сільської ради

Дата: 24.03.2022 16:07

Фото без опису   24 березня, під головуванням сільського голови Станіслави Ядвіжиної відбулося чергове засідання виконавчого комітету Війтівецької сільської ради. На засіданні було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема у сферах благоустрою та фінансів. Враховуючи ситуацію, що склалася та усвідомлюючи нагальну потребу у стабільному та злагодженому функціонуванні економіки громади, забезпеченні прибирання територій після зими, прийнято рішення про проведення місячника з благоустрою населених пунктів. Це, традиційне для роботи виконкому рішення сьогодні набуває нової актуальності та основане на природньому потязі переважної більшості мешканців громади до порядку та чистоти. Сьогоднішні події в державі спонукають звернути увагу до того, як ми живемо, переоцінити своє відношення до довкілля та довести, що українці справжні господарі на своїй землі. Тож маємо надію, що громадяни з розумінням та належною активністю доєднаються до наведення весняного ладу у своїй громаді.