Христос Воскрес - Воскресла Україна !

Дата: 20.04.2022 17:04

Фото без описуВійтівецька територіальна громада приєдналася до розпочатої Вінницьким обласним центром народної творчості Всеукраїнської культурно - мистецької он лайн акції "Воскрес Христос - Воскресла Україна !". Тож,  місцеві майстрині -  писанкарки та усі бажаючі, а особливо мешканці різних регіонів нашої держави, які вимушено прибули на територію громади через російську агресію, об"єдналися у місцевому Центрі активності громадян та творили диво - розписували писанки - на захист рідної землі, на силу наших воїнів і перемогу нашого народу у нинішній жорстокій битві з агресором. Особливо активними у цьому дійстві були його юні учасники, які чи не вперше у житті долучилися до традиційного українського Великоднього розпису писанок. Організацію цієї творчої роботи забезпечили працівники Центру культури та дозвілля та Публічної бібліотеки Війтівецької громади на чолі із Світланою Паращенко та Марією Вонхольською.