Долучаємось до Великодніх вітань

Дата: 22.04.2022 11:27

Фото без описуВ переддень Великодніх свят працівниці Качанівського та Війтівецького дитячих дошкільних закладів взяли участь у акції «Поділися пасхальною радістю», яка проводиться в громаді з метою підтримки дітей пільгових категорій та дітей вимушено переміщених на територію нашої громади через російську агресію проти України. Майстерні руки наших господинь створили Великодні паски, які будуть передані діткам, щоб  вони змогли відчути турботу та яскравий смак традиційної української Великодньої випічки. Зауважимо, що вказана акція у громаді триває  і кожен небайдужий може долучитися до неї знайшовши можливість привітати потребуючих святковими смаколиками та добрим словом підтримки.