Інформування про відкликання продукції ТОВ "ФЕРЕРРО Україна"

Дата: 17.05.2022 11:31

Хмільницьке управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує про надходження  повiдомлення ТОВ «ФЕРЕРРО Україна» про відкликання обраних партiй продукції Кіндер Шоко-Бонс та Кіндер Сюрприз Максi в Україні. Зокрема,  компанія Ферреро добровільно відкликає обрані партії продукту Кіндер Шоко-Бонс та Кіндер Сюрприз Максі в Україні як запобіжний захід та розпочинає повернення продукту. Компанія Ферреро повідомляє про співпрацю з контролюючими органами Європи на можливий зв'язок із низкою зафіксованих випадків виявлення Сальмонели. Жоден із продуктів Кіндер, що були дозволені до продажу на ринку, не мав позитивного результату по Сальмонелі, і компанія не отримувала   жодного звернення споживачів з цього приводу, компанія ставиться до цього достатньо серйозно, так як турбота про споживачів є її ключовим пріоритетом. Однак в якості запобіжного заходу ТОВ «ФЕРЕРРО Україна» прийняло рішення про добровільне відкликання в Україні відповідних партій Кіндер Шоко-Бонс із кінцевими термінами придатності до 29.09.2022 р. включно та Кіндер Сюрприз Максі із кінцевими термінами придатності до 07.11.2022 р. включно. Усі ці продукти будуть заблоковані, компанія Ферраеро організує їхній збір. Компанія радить споживачам, які придбали будь-який з відповідних продуктів, не вживати їх, а натомість залишити продукт і зв’язатися з  командою споживчої лінії на офіційному сайті: www.ferrero.ua. Якщо у споживачів виникли запитання щодо цих продуктів, вони повинні зв’язатися з  командою споживчої лінії компанії також на www.ferrero.ua.