На засіданні виконкому сільської ради

Дата: 23.06.2022 15:30

Фото без опису23 червня, під головуванням сільського голови Станіслави Ядвіжиної відбулося чергове засідання виконавчого комітету Війтівецької сільської ради на якому було розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності громади. Зокрема, заслухано інформацію начальника відділу комунальної власності, житлово - комунального господарства та архітектури сільської ради Миколи Чикотуна щодо підготовки комунального господарства та об"єктів соціальної сфери  до роботи в осінньо - зимовий період 2022 -2023 років. Також було внесено зміни до деяких галузевих програм та бюджету територіальної громади. Розглянуто проєкти рішень, які планується винести на розгляд чергової сесії сільської ради. З усіх питань порядку денного виконкомом було прийнято відповідні рішення.