Бібліотеки Війтівецької громади поповнились цікавими виданнями

Дата: 28.07.2022 12:42

Фото без описуУ День Української Державності  бібліотеки  Війтівецької територіальної громади  отримали чудовий подарунок. На більш як 200 книг поповнились їхні фонди  україномовною літературою історичної та сучасної тематики, серед яких зокрема цікава серія «Знамениті українці», книги для дітей «Шукай, мандруй, фотографуй», видання, які відображають наше сьогодення в боротьбі проти російської агресії та серія книг «Справжня історія», де відображено  сторінки минулого нашої держави.  Допомогу у поповненні фондів бібліотек громади в черговий раз надав наш давній  друг, благодійник, меценат, волонтер, підприємець із Хмільника Юрій Шевченко. Поціновувачі української книги, читачі  місцевих бібліотек щиро вдячні пану Юрію за безкорисну допомогу та  бажають йому миру і усяких гараздів. Варто зауважити, що деякі видання мають також англомовну версію.