Інформація про Головне управління Нацсоцслужби у Вінницькій області

Дата: 16.08.2022 12:38

Відповідно до статті 12 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» з 9 липня 2021 року у Вінницькій області функціонує Головне управління Національної соціальної сервісної служби у Вінницькій області, основним завданням якого є реалізація державної політики у сфері здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки (державна допомога, пільги, житлові субсидії та інші виплати, що здійснюються за рахунок коштів державного бюджету), використанням коштів державного бюджету, виділених для надання соціальної підтримки, зокрема під час проведення перерахунку її розмірів у разі встановлення фатів надмірної вплати коштів або надання її з порушенням законодавства та  нагляд за дотриманням прав дітей...

Начальник Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Вінницькій області - Квят Наталя Валентинівна

Адреса Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Вінницькій області: 21036, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7

Телефон: (0432) 66-20-07

Електронна адреса: info@vn.nssu.gov.ua

WWW: https://nssu.gov.ua

Графік особистого прийому громадян начальником Головного управління

Національної соціальної сервісної служби у Вінницькій області

Керівник

День прийому

Години прийому

Попередній запис на прийом

КВЯТ

Наталя Валентинівна

з 9-00 год

до 12-00 год

м. Вінниця,

вул. Хмельницьке шосе, 7

(Адміністративна будівля «Книжка», 10 поверх, каб. 1005).

Проводиться не пізніше, ніж за сім робочих днів до дати проведення прийому за телефоном: (0432) 66-20-07