Сьогодні День Війтівецької територіальної громади

Дата: 19.08.2022 09:09

Фото без описуУ відповідності до рішення Війтівецької сільської ради №334 від 31 серпня 2021 року, щорічно у третю п’ятницю серпня, відзначається День Війтівецької територіальної громади. Усвідомлюючи необхідність творення нових традицій та цінностей органом місцевого самоврядування було свого часу попередньо опрацьовано та затверджено офіційну символіку громади, а саме герб та прапор, як  невід’ємні геральдичні  атрибути, які супроводжуватимуть її поступ на роки. Прийняття офіційної символіки    вдало поєднано  місцевими обранцями у часі із запровадженням нової місцевої традиції – відзначення Дня Війтівецької сільської територіальної громади. Тож на сьогодні наша громада, як єдина дружня родина має у календарі важливих життєвих дат свій День.