У закладах освіти Війтівецької громади проведено роботу із організації укриттів

Дата: 30.08.2022 15:47

Фото без описуЗаклади освіти Війтівецької територіальної громади провели облаштування  найпростіших укриттів для безпеки учнів і педагогів під час навчального процесу,  згідно рекомендацій наданих Державною службою з надзвичайних ситуацій та Міністерством внутрішніх справ України. Освітянами виконано значний обсяг роботи. В період літніх канікул для моніторингу ситуації  із облаштуванням укриттів у громаді була створена і працювала спеціальна комісія до складу якої окрім місцевих представників  було залучено фахівців Хмільницького районного управління ГУ Держспоживслужби у Вінницькій області, Державної служби з надзвичайних ситуацій та відділення Національної поліції. Комісійна перевірка виявила досить якісну підготовку та облаштування об’єктів, як наслідок, комісією було рекомендовано їх використання як найпростіші укриття під час організації учбового процесу у новому навчальному році. Зокрема, йдеться про укриття в 5 закладах загальної середньої освіти та в одному закладі дошкільної освіти, це щколи у селах Війтівці, Качанівка, Марянівка, Торчин,Терешпіль, а також дитячий садок у селі Війтівці.  Щодо інших освітніх закладів,  у яких через об’єктивні причини неможливо організувати укриття, то їх режим і графік роботи буде визначено окремим рішенням органу управління галуззю освіти у громаді.