Зберігайте енергію – будьте в безпеці!

Дата: 15.09.2022 16:07

Фото без описуУ Війтівецькій громаді триває  підготовка до нового опалювального сезону 2022 – 2023 років. За попередніми прогнозами в державі очікується непроста ситуація із стабільним забезпеченням споживачів енергоресурсами. Причина тому усім відома, це війна яку веде український народ із російським агресором. Та попри усі труднощі українці мають належно підготуватися до умов, коли раптово може зникнути тепло та електрика у їх оселях. Війтівецька сільська рада у співпраці із партнерами з Програми «U-LEAD з Європою» закликають  мешканців громади ретельно підготуватись до випробувань, які нас можуть очікувати цієї зими, і розпочати із збереження енергії.  Зберігайте енергію – будьте в безпеці!