Астарта розпочала сезон цукроваріння 2022

Дата: 16.09.2022 17:10

Фото без описуНа переробних підприємствах агропромхолдингу «Астарта Київ» стартував новий сезон цукроваріння. 16 вересня переробку цукрових буряків розпочали два цукрові заводи компанії, серед них і Жданівський цукровий завод. У третій декаді та на початку жовтня будуть запущені ще три заводи. У новий переробний сезон, як і минулого року, увійдуть п’ять цукрових заводів агропромхолдингу. Підприємства повністю готові до роботи. Крім капітальних ремонтів реалізовані і програми з енергозбереження – реконструкція випарної станції та теплової схеми,  заміна схеми сушіння жому з газу на пелети рослинного походження. Усі заходи спрямовані на підвищення енергоефективності і якості продукції, стабільності і ритмічності переробки сировини впродовж всього сезону,  зазначають в  компанії. Тим часом аграрні підприємства агропромхолдингу продовжують збирання цукрових буряків. Загальна площа під культурою – 32,5 тис. га.  Варто зауважити, що на території Війтівецької громади активно працюють підприємства агропромхолдингу, як у сфері вирощування цукрового буряка так і його переробки, це  ТОВ «Хмільницьке» та ВП «Жданівський цукровий завод» ТОВ «Цукорагропром». Ці підприємства є найбільшими роботодавцями, основними наповнювачами місцевого бюджету та надійними соціальними партнерами територіальної громади.