Моніторинг санітарно-епідеміологічної ситуації

Дата: 26.09.2022 16:58

ВСП  Хмільницький РВ  ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» повідомляє, що станом на 26 вересня 2022 року у Хмільницькому  районі у  визначених точках контролю якості водопостачання  населення   дослідження свідчать, що за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками суттєвих відхилень від норми не зафіксовано (за останній тиждень досліджено 120  проб води). У воді відкритих водойм - холерний вібріон не виявлено. Стабільним та безпечним залишається радіаційний фон. Його показники по району відповідають фоновим рівням для нашої місцевості, перевищень природного радіаційного фону не зафіксовано. Дані моніторингу та оцінки якості атмосферного повітря в межах району свідчать про відсутність загрози для здоров’я та життя мешканців. Епідемічна ситуація стосовно захворюваності на гострі кишкові інфекції в районі відповідає фоновим рівням, по COVID-19  - відмічається зростання, за останній тиждень зареєстровано 48 лабораторно підтверджених випадки COVID-19  (проти  23 за минулий тиждень), із числа захворівши 10 дітей віком: 3,  4, 10 місяці, 1 рік, 2,  4, 5, 7, 10,  13  років та 1 медпрацівник. В разі відхилення будь-якого показника від норми – населення буде проінформовано негайно!