Триває Всеукраїнський рейд «Урок»

Дата: 27.09.2022 16:17

Фото без описуЗ 1 вересня 2022 року  на території Війтівецької  сільської територіальної громади проводиться  Всеукраїнський профілактичний рейд «Урок»,  з метою надання дітям з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітям, які переміщені (евакуйовані) з тимчасово окупованих територій або районів ведення бойових дій адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов виникнення цього явища, соціального захисту дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності. Службою у справах дітей Війтівецької сільської ради спільно з представниками КЗ «Центр надання соціальних послуг»  та поліцейським офіцером громади, відвідано та перевірено умови проживання 27 сімей, з метою виявлення дітей, які не приступили до занять з 1 вересня 2022 року. З батьками та дітьми, схильними пропускати уроки, проведено профілактичні бесіди щодо недопущення відсутності дітей у школі без поважної причини. Батькам також наголошено, що чинне законодавство передбачає реальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та байдуже ставлення до виховання дітей.