Привітання з Днем працівників освіти

Дата: 30.09.2022 16:59

Фото без описуШановні працівники та ветерани освітянської ниви Війтівецької громади Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти! Це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїм життєвим і професійними перемогами. Сьогодні ми маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями в освіті. Професійні здобутки педагогів, якісна підготовка випускників шкіл, перемоги учнів та вихованців на олімпіадах і конкурсах – все це свідчить про те, що освіта Війтівецької територіальної громади постійно підвищує свої якісні показники. Велика вдячність і шана вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління. Освітяни завжди були і залишаються  головним світочем  у житті дітей, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань. Особливі вітання педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість і знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили знання вчителя – провідника вічних цінностей. Шановні освітяни! Бажаю, щоб доброта ваших сердець ніколи не вичерпувалась, а радість від успіхів учнів, вихованців щодня тільки множилась. Нехай завжди вас зігріває пошана ваших вихованців та їхніх батьків. Творчого натхнення, міцного здоров’я, добра, злагоди і нехай вам вдаються найсміливіші задуми та збуваються педагогічні та життєві плани. З повагою, Війтівецький сільський голова Станіслава Ядвіжина.