До Війтівецької громади завітали партнери Програми EGAP із Швейцарії

Дата: 03.10.2022 17:21

Фото без опису3 жовтня Війтівецьку територіальну громади відвідали представники Швейцарської Конфедерації, які є партнерами Фонду Східна Європа у реалізації Програми EGAP з цифровізації  та власне представники цього Фонду в Україні. Нагадаємо, що заходи Програми у нашій громаді реалізуються сільською радою у співпраці із незмінним надійним партнером ТОВ «Хмільницьке» Агропромхолдингу «Астарта Київ». У Центрі активності громадян сільський голова Станіслава Ядвіжина під час зустрічі розповіла гостям про хід реалізації заходів Програми у Війтівецькій громаді та відповіла на численні запитання. На завершення  гості отримали позитивні емоції від спілкування із керівником Центру активності громадян Марією Вонхольською, яка проінформувала про роботу Центру та продемонструвала вироби, які виготовляють учасники Центру, наші дорослі та юні майстри, а саме тематичні українські оберіги. Варто зауважити, що активну участь у цій роботі беруть особи, які знайшли прихисток у нашій громаді в період війни, зокрема Тамара Абрамова, натхненний учасник цього процесу із міста Токмак Запорізької області. Саме з її рук гості отримали цікаві подарунки на згадку про відвідини Війтівецької громади.