На засіданні виконкому сільської ради

Дата: 07.10.2022 18:44

Фото без описуУ процесі підготовки Війтівецької територіальної громади до стабільного проходження  опалювального сезону 2022 - 2023 років виникла необхідність оперативно ухвалити відповідні управлінські рішення. Тож, 7 жовтня сільським головою Станіславою Ядвіжиною було проведено позачергове засідання виконавчого комітету Війтівецької сільської ради. На засіданні було заслухано  інформацію начальника відділу комунальної власності, житлово - комунального  господарства та архітектури сільської ради Миколи Чикотуна та погоджено антикризовий план заходів реагування на випадок припинення газопостачання в опалювальний сезон 2022 - 2023 років у територіальній громаді. Також, прийнято рішення про початок опалювального сезону у громаді із 14 жовтня поточного року. Доручено керівникам виконавчих органів сільської ради, комунальних підприємств, установ, організацій проводити  підготовку до опалювального сезону із врахуванням вказаних строків. Виконкомом також було розглянуто також окремі фінансові питання.