У Війтівецькій територіальній громаді створено Пункти Незламності

Дата: 23.11.2022 20:13

У зв’язку із складною ситуацією із забезпеченням електроенергією та теплом регіонів України через ракетні обстріли російської федерації та великою ймовірністю  їх повторення, владою прийнято рішення утворити у територіальних громадах Пункти Незламності. Це місця, куди кожен зможе прийти в разі тривалого відключення електроенергії. Попри відключення електроенергії у таких Пунктах Незламності, передбачається наявність: тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, аптечки, тощо. Так на сьогодні, у Війтівецькій  територіальній громаді створено Пункти Незламності у селах Війтівці, у приміщенні сільської ради за адресою: вулиця Зої Космодемянської, 8  та у селі Качанівка,  у приміщенні старостату за адресою: вулиця Миру, 14. Роботою вказаних Пунктів Незламності опікуються відповідальні особи, а саме: у Війтівцях - секретар сільської ради Нечипорук Наталія Віталіївна (тел. +380962672043), а у Качанівці - староста старостинського округу Стеценко Лариса Василівна (тел..+3806773475558). Передбачається цілодобове функціонування таких пунктів.  Варто зауважити, що в Україні  створено  сайт, де кожен може знайти найближчий для себе Пункт Незламності: nezlamnist.gov.ua. За цим же посиланням представники бізнесу зможуть подати заявку для облаштування свого Пункту Незламності. Також на інтерактивній мапі, окрім Пунктів Незламності, міститься інформація про найближчі АЗС, аптеки і магазини, які працюватимуть на генераторах. На сайті також можна знайти відповіді на всі актуальні питання щодо функціонування таких пунктів.