Благодійна лотерея. Збираємо кошти на автомобіль для ЗСУ. Долучайся!

Дата: 18.01.2023 11:57

Фото без описуЗа ініціативи місцевих освітян та учнів 10 класу комунального закладу "Качанівський ліцей Війтівецької сільської ради" у громаді проводиться благодійна лотерея «Підтримай ЗСУ.  Разом до Перемоги!»  Призовий фонд -  це 43 колекційні монети ЗСУ 2018-2022 років номіналом 10 гривень. Отримані під час розіграшу кошти будуть передані волонтерам для придбання автомобіля бригаді захисників з Хмільницького району. Приймай участь, вигравай монети, підтримуй наших захисників. Придбати лотерейний квиток можна до 19.01.2023 в КЗ «"Качанівський ліцей» (кабінет заступника директора з виховної роботи). Ціна одного квитка – 10 гривень. Кількість квитків які можна придбати – необмежена. Розіграш буде проведено 20.01.2023 (пряма трансляція розіграшу - мережа Instagram, відеозапис мережа facebook – офіційні сторінки КЗ «Качанівський ліцей». Про час проведення розіграшу буде повідомлено на сторінці КЗ  «Качанівський ліцей» у мережі facebook. Слідкуйте за оновленнями. Варто зауважити, що активну участь у лотереї зі збору коштів для ЗСУ взяли працівники Війтівецької сільської ради та її виконавчих органів.