Запрошуємо молодь Війтівецької громади долучитись до опитування «Молодіжний простір - територія твого активного дозвілля»

Дата: 03.02.2023 17:43

Шановні учасники та учасниці опитування! Запрошуємо вас долучитися до опитування та відповісти на єдине питання, зазначене на платформі електронної демократії EDEM за посиланням https://consult.e-dem.ua/polls/1144...

Просимо вас бути максимально чесними та із запропонованих варіантів виважено обрати декілька найбільш прийнятних, цікавих та важливих, адже анкетування проводиться з метою вивчення вашого бачення та визначення реальних потреб молоді для проведення активного дозвілля у Війтівецькій громаді. На основі результатів опитування організатори зможуть дізнатися про ваші інтереси та вподобання, які допоможуть в подальшому формуванні та розвитку молодіжного простору в громаді.

Звертаємо вашу увагу, що опитування анонімне, всі результати будуть опрацьовані та представлені в узагальненому вигляді. Для того аби ваш голос був зарахований вам необхідно лише пройти реєстрацію та виділити декілька хвилин для проходження опитування.

Розвиваємо та покращуємо активне дозвілля молоді в громаді разом!