Ставки плати за землю буде переглянуто

Дата: 16.02.2023 16:42

Фото без опису16 січня в Центрі активності громадян Війтівецької територіальної громади відбулось засідання робочої групи з підготовки пропозицій до проєкту рішення сільської ради про  перегляд ставок земельного податку та орендної плати за землю. Робочою групою проаналізовано діючі ставки податку та напрацьовано пропозиції  з  їх перегляду, з урахуванням індексації нормативної грошової оцінки земель та введення мінімального податкового навантаження, що запроваджується з 2023 року, відповідно до Закону України про внесення змін до Податкового кодексу. Пропозиції буде враховано у проєкті рішення сільської ради про встановлення місцевих податків і зборів, який буде оприлюднений на сайті сільської ради у березні місяці для громадського обговорення, про що буде повідомлено додатково.